Ohlasy


Dobrý den Katko, musím vám poděkovat, bolest kolene se zmírnila, je to lepší, jste zlatá. J.J.
Vy jste mi snad četla myšlenky, když jste mi dala ten článek o životním poslání a štěstí... moc zajímavé, díky.. R.K.
Ahoj Katko. Vrací se mi náš rozhovor.Promiň (pozn. nesouhlas , odpor k psychoanalýze :-) ).Začínám chápat..má reakce je jen způsob, jak hledat vlastní cestu, nikoli vyvrátit tu tvou. Polepším se a půjdu na to trochu jinak. Nezanevři na mě. V.
Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za včerejší masáž i další praktiky, které mi již večer ulevily od migrény. Také hybnost krku je lepší. R.L.
Dobré ráno, musím Vám napsat, že se dnes cítím jak znovuzrozená.Včerejší merid.masáž už se projevila?.Děkuji moc.J.
Dobrý den, mohu napsat, že je to lepší, děkuji za změnu masáže (pozn. meridiánová), která opravdu pomohla.

Z.
Dáme zase thajskou? Už se mi po ní stýská. Posledně to byla paráda a taky se mi to právě líbí, že to je dost o vzájemné důvěře..., ty na to máš úplně nádherný cit, přesně cítíš, kam můžeš a s jakou intenzitou, na kolik jsou lidičky schopní se otevřít a to je tvůj krásný DAR a já jsem šťastná, že ti můžu plně důvěřovat.

Š.
... moc děkuji, že jsem tě tu měla. Nejen, že jsi mi úžasně pomohla s krkem, H.
Dobrý den,
moc ráda jsem Vás poznala. Můj stav jste vystihla naprosto přesně - Teď v podstatě hledám nové místo, kam bych mohla jednou za měsíc zajít. Třeba jsem to místo právě našla. :)
Moc Vám děkuji, že se takhle zajímáte o lidi. Čiší z Vás láska k téhle práci a radost ze života a to já vždycky moc ráda vidím. :)
J.
Dobrý den,
včera u vás byla kolegyně N. a je hrozně nadšená, jak jste jí udělala masáž. Samá chvála od ní na vás. V.
Dobrý den, chtěla jsem vám oznámit, že mě vůbec nebolí záda, ta meridianová masáž je úžasná.Děkuji. M.
Včera skvělá masáž, děkuji.Ač běžná, každý to neumí, bylo mi pak moc fajn.Těším se na příště.Paní D.
Dobrý den paní Harudová, nedá mi to a musím vám to sdělit. Včera se to ještě tak neprojevilo,, ale dnes je mi úplně skvěle,cítím se nějak odlehčeně, samozrejmě ne na kilech, ale tak vnitřně, je to fajn pocit., děkuji.A.D.
Ahoj Katko,
po tvém zásahu...
spala jsem neuvěřitelných 12 hodin v kuse…..to pravé rameno cítím stejně jako levé, a to už řadu měsíců nebylo, pořád to trochu bolelo. Tak zřejmě ta tvoje nová metoda funguje a ty jsi moc šikovná!! Takže moc děkuji a doufám, že to vydrží.
Uvažuji o tom, že koupím našim dárek k vánocům - masáž u tebe.
Měj se hezky, D.
Cítím se po masáži na 13!

M.14 let J
Záda jsou po 1 masáži o 50% lepší! To bych nevěřil.

P.B.
Ahoj Káťo,
po thajské je mi dobře. Včera jsem byla maličko rozlámaná a byla celý den zima. Dnes jsem ještě trochu unavená. ale nebolí mě zhola nic. Dokonce se mi uvolnila menší rýma a přestalo mě tlačit v krku. Ráno, po spánku jsem se cítila dokonale odpočinutá. K.
Jelikož jsem měla problém se zablokovanými zády a potřebovala se hýbat bez bolesti, obrátila jsem se narychlo na masérku. Byla velice ochotná a vstřícná a navrhla naprosto bleskový termín. Po masáži mi ještě na bolavé místo nalepila capsaicinovou náplast a já mohla již za 2 hodiny naprosto v pohodě a bez bolesti sedět na koncertě, který jsem si díky paní masérce moc užila. M.M.
Záda jsou o moc lepší, máte zlaté ruce. L.
Ahoj Káťo. Po masáži se mi fakt ulevilo,mas zazracne ruce. M.P.
Tak přijedu domů a změřím tlak 116/78, takhle nízký nemám ani s práškem, takže masáž (kranio) super, přičítám to jí:-). N.
Dobrý den, tak ruka je na 95% v pohodě. Moc, moc Vám děkuji. N.
Ahoj Káťo,Tak si představ, že po návštěvě u sebe, která byla v úterý, tak mě ve čtvrtek úplně přestalo bolet koleno, kyčel i halux.V pátek jsme byli na plese, hodně jsem tancovala a nevzala jsem si ani prášek. To je úplný zázrak, kéž by mi to vydrželo.J.B.
Masáž loktu úžasně pomohla, bolest se zmírnila, děkuji za skvělou pomoc. J.J.
Už se moc těším na masáž,záda obrovská úleva,jsem šťastná! A stále dobře dýchám.

L.K.
Dobrý den, podávám zprávu o svém stavu. Musím říct, že se mi hodně ulevilo. Sice ještě nějaké bolesti mám, ale už můžu chodit bez hole.

paní N.
Čarování pomohlo. Je to o polovinu lepší. Příště bych prosila ještě jednou.

Díky J.P.
Dobrý den, od druhého dne mě noha nebolí vůbec. Děkuji.V.
Nejen autopatie, ale i K.H. mi společně pomohly k postupnému uzdravení, jak po fyzické stránce, tak duševní.

S Kateřinou si rozumíme, umí naslouchat a zároveň dobře poradit. Z Kateřiny na danou problémovou situaci, vždy vyzařuje dobrá nálada a vždy ví o čem mluví a poradí jak se s danou situací vypořádat. Této osobě můžu důvěřovat a svěřit se se vším, co mě trápí. Pokaždé jsme spolu našli pomocí autopatie správnou léčbu. Když jsem se cítil hůře, tak jsme léčbu upravili a pocity z autopatie jsou kladné a úspěšné. Co se týče mého astmatu, tak jsem pocítil velkou úlevu a postupné uzdravení.

Autopatii může provádět opravdu každý a bezbolestně. Jen opravdu každý, kdo chce autopatii vyzkoušet, musí si v sobě hodně věřit a nestydět se tuto metodu (léčby) vyzkoušet a hlavně v léčbě vydržet.
Já u autopatie zůstanu hodně dlouho.

R.P.