O mně

Jmenuji se Kateřina a jsem tu pro vás, abych vám pomohla. Můžete zatoužit jen po relaxaci, někteří potřebují napravit znavená těla, jiní chtějí řešit své zdraví komplexněji. Protože zdravotní potíže jsou voláním vaší duše o pomoc a nejsou tu nikdy bez příčiny. Tu je potřeba hledat ve svém nitru.

Nic není dobré nebo špatné.To zařídí až vaše hlava.

William Shakespeare

Možná tápete a nevíte si rady, kde začít. I já jsem před zhruba 10 lety byla v podobné situaci, tehdy mi dobrá kamarádka řekla prostou věc- je jedno, co začneš řešit první, zda vztahy, práci, zdraví, peníze…ostatní se samo časem nabalí. A měla pravdu. V dalších letech jsem získala zajímavou práci, víc peněz, skvělého partnera, lepší zdraví i bydlení. A když se začaly objevovat nové problémy v práci a ve zdraví, opět jsem se dala do intenzivní práce na sobě, abych přišla na to, proč se mi opakovaně dějí jisté situace, co se mi v nich zrcadlí, proč něco nejsem schopná přijmout, jak se vrátit do harmonie a zdraví.

To mě přivedlo k rozhodnutí změnit úplně profesi, vydat se na novou životní cestu. Začala jsem se věnovat svým koníčkům a rozhodla se, že budu lidem užitečnější, když se jim budu pokoušet předávat své zkušenosti, pomáhat léčit jejich těla i duše. Pokud přijmete fungování vesmírných principů, věci se začnou dít v souladu s vaším prospěchem. Můj život je nyní klidný, řídím si jej sama a těším se z každého človíčka, se kterým se setkám a kterému mohu být užitečná sebemenší pomocí.

Zajímá mě esoterika, zdravý životní styl, alternativní medicína, psychologie a život vůbec. Své znalosti a zkušenosti jsem si ověřila i při pobytu v Thajsku a na Srí Lance. Zde jsem při opakovaných masážích okusila jejich ozdravný potenciál na organizmus, zvláště podpořený mírumilovnou a pozitivní filosofií a lehkou stravou. Stále je co studovat a nového objevovat, tato duchovní cesta je krásná, můžete se radovat z každé nové souvislosti, z každého krůčku, který uděláte sami, protože berete zodpovědnost za svůj život a své zdraví do svých rukou. Právě proto se neléčím klasickou medicínou, která nebere v potaz člověka jako individualitu, ani neřeší příčinu jeho problémů. Zajímají mě alternativní metody, celostní medicína, kde se opět setkáváme s informací naší duše, naší jemněhmotnou podstatou, která je moudrá a ví, co je pro nás nejlepší. Krom známých masáží se snažím pracovat s klientem individuálně, vyslechnout ho, tím ulevit jeho trápení, pracovat cíleně na jeho problému, tzv. intuitivní masáží, doporučit mu další léčebné techniky. Pokud vás moje stručné povídání oslovilo, bude mi potěšením se vámi setkat a pracovat.


Vaše Kateřina